Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Лампа для манікюру SUN X UV/LED, 54 Вт White»
Лампа для манікюру SUN X UV/LED, 54 Вт White
UV LED-лампа Sun X 54 Вт належить до сучасного типу уФ-апаратів, її оснастка передбачає застосування нових світлодіодних елементів із широким діапазоном хвиль для найкращої полімеризації гелевих лаків і гелевих матеріалів із активністю. Дизайн лампи лаконічний, універсальний, модель досить компактна, має стильний вигляд. Конструкція пластикового корпусу виготовлена так, щоб верхня панель виступала над нижньою, створюючи захисний козирок для очей клієнта. Ще одним плюсом є знімний тип дна. Внутрішня камера лампи простора, що зручно як для манікюрних, так і для педикюрних процесів. Верхня панель має чотири кнопки таймера та дисплей. Головною перевагою цієї моделі є можливість її роботи в режимі зниженої потужності з поступовим підвищенням до максимального показника.
Особливості експлуатації. Кнопка 99S дає змогу лампі працювати в режимі зниженої потужності, потім на 30 секунд потужність автоматично стає більшою й досягає максимуму на 50 секунді. У таймерних режимах 10, 30 або 60 секунд і режимі за замовчуванням 120 секунд лампа працює на максимальній потужності без можливості регулювання.
Характеристики:
Потужність: 54 W
Напруга: 100-240 V 50/60 Hz
Кількість світлодіодів: 36 шт.
Період полімеризації: гель-лак — 5-30 секунд, гелів і led-гель — 30-60 секунд
Діапазон УФ-хвиль: 365+405 нм
Таймерний режим: 10, 30, 60, 99 секунд, а також стандартний режим 120 секунд
Сенсор: є, у режимі 120 секунд
Дно: знімне
Розмір (+/-): 220*205*90 мм
Вага (+/-): 550 грамів
Виробництво: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED/UV |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 54 Вт |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 0.5 кг |
| Максимальний час установки таймера | 120 сек |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | SUN |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Кількість ультрафіолетових ламп | 36 шт. |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 90 мм |
- Ціна: 404 ₴





