
Пензель професійний для консилера Seamless Concealer Brush №19 LUX
745 ₴
447 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15051024H/19
+380 (96) 709-38-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пензель професійний для консилера Seamless Concealer Brush №19 LUX
Професійний пензель для нанесення консилера та крнтуринга, ідеально підходить для маскування темних кіл під очима та вирівнювання тону шкіри. Форма пензлику забезпечує точне нанесення навіть у важкодоступних зонах.
Характеристики:
Довжина пензля: 152 мм
Довжина ворсу: 18 мм
Ширина ворсу: 20 мм
Матеріал ворсу: синтетичне волокно (BASF)
Ручка: алюмінієва
Основа (трубка): алюмінієва
Пензель м’який, щільний і довговічний, не подразнює шкіру та підходить для щоденного використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YRE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пензля | Пензель для коректора/консілера |
| Комплектація пензликами | Кисть для рум'ян, Кисть для нанесення контурів, Кисть для пудри, Кисть для брів, Пензель для корекції форми носа, Пензель для тональної основи |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | метал |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 20 мм |
| Довжина ворсу | 18 мм |
| Довжина | 152 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447 ₴


