


Лампа для манікюру UV+LED SUN BQ-V8 168 Вт
Лампа для манікюру UV+LED SUN BQ-V8 168 Вт
Це гібрид UV і LED-лампи нового покоління.
Лампа призначена для полімеризації гель-лаків (шелак), нарощування нігтів і будь-яких покриттів, до складу яких входить гель (наприклад, біогель).
Лампа має кілька режимів часу: таймер на 30, 60, 90 і 120 секунд. Завдяки компактним розмірам і лаконічному дизайну вона має стильний вигляд, а наявність усіх необхідних функцій спрощує і прискорює процес роботи. Особливою перевагою є функція захисту від перегрівання.
BQ V8 обладнана датчиком руху та знімним дном на магнітах, що зручно для сушіння гель-лаку на ногах. Також передбачено зручну ручку зверху корпусу для комфортного перенесення. Лампа виготовлена в стильному дизайні та витонченому забарвленні.
Час полімеризації: гель-лак — 10-30 секунд, LED-гелі — 30-60 секунд.
Особливості лампи BQ V8:
- потужність 168 Вт;
- кількість світлодіодів: 36;
- магнітне знімне дно;
- функція захисту від перегрівання;
- період полімеризації: гель-лак — 10-30 секунд, LED-гель — 30-60 секунд;
- датчик руху;
- робочі режими: 120 секунд за замовчуванням, а також таймери на 10, 30 і 60 секунд;
- режим 99 секунд (низкотемпературний);
- ресурс роботи до 50 000 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | УФ CCFL+LED лампа |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 0.65 кг |
| Максимальний час установки таймера | 60 сек |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | SUN |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Білий |
| Потужність лампи | 168 Вт |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Кількість ультрафіолетових ламп | 42 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 649 ₴


