



Витяжка для манікюру Bucos Cyclone V1 з НЕРА-фільтром 100W (біла)
Витяжка для манікюру Bucos Cycloneng> з НЕРА-фільтром — чудово підходить для майстрів будь-якого рівня: як початківців, так і професіоналів.
Вона ефективно поглинає пил, який утворюється під час нарощування та спилювання нігтів. Зручна у використанні також з естетичної точки зору, адже запобігає утворенню пилу на робочому столі, зберігаючи його чистим та охайним.
Зручна конструкція та велика площа витяжки забезпечують комфорт для рук ваших клієнтів. Корпус витяжки зі вбудованим потужним вентилятором захищений міцною пластиковою решіткою. Покриття виготовлено з міцного пластику, який легко чиститься та піддається дезінфекції.
Характеристики:
-
Потужність: 100 Вт
-
Кількість обертів: 2900 об/хв
-
Розмір: 21 см × 22,5 см × 7 см
-
Пропускна здатність повітря: до 700 м³/год
Витяжка є зручним пристроєм для зменшення впливу пилу на майстра манікюру та його клієнтів. Новий ергономічний дизайн і оновлена конструкція забезпечують ще більшу ефективність. Зручна практична підставка для руки майстра та клієнта створює чистоту й комфорт на робочому місці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | BUCOS |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Наявність фільтра від пилу | Так |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Вид | Для манікюра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 29.5 см |
| Висота | 17 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 100 Вт |
- Ціна: 875 ₴


