Портативна лампа для манікюру на акумуляторі 27 W
Світлодіодна лампа для манікюру та проміжного точкового сушіння нігтів при нарощуванні на гелеві типи, верхні форми, швидкої фіксації об'ємних дизайнів (бульйонок, страз).
Ніжка лампи гнучка, гниться під будь-яким кутом на потрібну висоту дозволяє спрямовувати точно промені.
Зручний для роботи з гелевими типами, дозволяє акуратно зафіксувати тип без зміщення та бульбашок.
Характеристики:
- Кварцові світлодіоди 9 шт
- Має датчик руху
- Дисплей (заряд/таймер)
- Таймер на 30 та 60 секунд
- Акумулятор 1500mAh (3 роки)
- USB-шнур у комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED/UV |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 27 Вт |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 0.5 кг |
| Максимальний час установки таймера | 60 сек |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість світлодіодів | 9 шт. |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Кількість ультрафіолетових ламп | 9 шт. |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Таймер | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴


