Кошик
3863 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи зараз не робочий час. Вашу заявку буде оброблено в порядку черги найближчим робочим часом :) Це дуже дуже скоро!

Star Beauty
+380 (96) 709-38-35
Універсальна рідина ENJOY 3в1 Nail Prep&Clencer, 150 мл, фото 2

Універсальна рідина ENJOY 3в1 Nail Prep&Clencer, 150 мл

95 ₴

75 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 8974630
Універсальна рідина ENJOY 3в1 Nail Prep&Clencer, 150 мл
95 ₴75 ₴
Готово до відправкиУніверсальна рідина ENJOY 3в1 Nail Prep&Clencer, 150 мл
+380 (96) 709-38-35
+380 (96) 709-38-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 25 ₴

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Універсальна рідина ENJOY 3в1 Nail Prep&Clencer, 150 мл»

Універсальна рідина ENJOY 3в1 Nail Prep&Clencer, 150 мл

ENJOY 3в1 Nail Prep&Clencer — це універсальний засіб, який виконує відразу 3 функції. Дезінфікує ніготь перед нанесенням гель-лаку, знімає липкий шар після полімеризації гель-лаку, виробляє дегідратацію (знежирення) нігтя для збільшення носкості гель-лаку.
Об'єм: 150 мл.
Застосування:
1. Після манікюру та підготовки нігтів до нанесення бази нанести засіб ENJOY 3в1 Nail Prep&Clencer на безворсову серветку й обробити нігті, якщо потрібно додатково нанести дегідратор, далі праймер.
2. Післяполімеризації фінішного покриття почекати ПОВНОГО ОСТИВАННЯ гель-лаку та прибрати липкий шар безворсовою серветкою з ENJOY 3в1 Nail Prep&Clencer.

Характеристики
Основні
Вид матеріалу для нарощування нігтівДопоміжна рідина
КолірПрозорий
Вид допоміжної рідиниЗасіб для знежирення, Засіб для видалення липкого шару
Об`єм150 мл
Країна виробникУкраїна
ВиробникEnjoy
Інформація для замовлення
  • Ціна: 75 ₴